Sukkub 2017

Mroczna impreza na orientację.

Logo Sukkub

Sukkub jest nocną imprezą na orientację (InO) przeznaczoną dla osób posiadających już doświadczenie w nawigacji oraz startujących w innych marszach lub biegach na orientację (możliwy jest start osób zaczynających dopiero zabawę z mapą, jednakże będzie to raczej skok na głęboką wodę ;) ). Z tego też względu nie polecamy startu dzieciom – a jeżeli już, to zahartowanym – takie już u nas gościły J Osoby chcące delikatnie rozpocząć swoje zmagania z mapą zapraszamy na takie imprezy, jak cykl Pucharu GDAKKa, Szago czy Kaszubska Włóczęga.

Sukkub vol. V jest ostatnią edycją tej imprezy. Zapewniamy, że ją dobrze zapamiętacie, ale nie ze względu na nagrody czy przez wręczenie kwiatów pani burmistrz (nie, nagród nigdy nie było i nie będzie). Imprezę zapamiętacie ze względu na jej wyjątkowy klimat oraz niepowtarzalne trasy i z takim nastawieniem do nas przyjeżdżajcie.

Nie będzie w tym roku wielkiej hali sportowej. Z tego względu zachęcamy do przyjazdu autem lub noclegu pod namiotem (będzie miejsce namiotowe). W tym roku ognisko nie będzie stop-czasem, ale będzie znajdowało się przy mecie. Zapewnimy też ciepły posiłek. Nie przewidujemy też zwiększenia limitów zespołów na trasach.

Impreza odbywa się wg regulaminu zamieszczonego na stronie internetowej:

Organizator imprezy:

UKS Włóczykij

e-mail: sukkub.ino@gmail.com
strona internetowa klubu: www.ukswloczykij.pl
strona internetowa imprezy: www.sukkub.pl

Termin i miejsce imprezy:

Impreza odbędzie się w nocy z 28/29 października 2017 roku w Pręgowie (koło Kolbud), bez względu na warunki pogodowe. Adres OSP:
ul.Strażacka 2
(dojazd we własnym zakresie – start i meta będą w jednym miejscu)

Wskazówki dojazdu google

Numer konta do wpłat: 64 2130 0004 2001 0439 0563 0005

W tytule przelewu prosimy podać trasę oraz nazwiska osób za które płacimy